• 1 z 4
 

Náramek PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU s pukaným křišťálem a drúzami achátu

Neohodnoceno
 
Harmonizace a intuice
Ochrana aury
Sebeúcta a odvaha
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
256 Kč
   
Kód produktu 515/NAR 515/NAR2 515/NAR3 515/NAR4 515/NAR5 515/NAR6 515/NAR7 515/NAR8 515/NAR9 515/NAR10 515/NAR11 515/NAR12 515/NAR13 515/NAR14 515/NAR15 515/NAR16 Zvolte variantu
Kategorie Náramky
 
 Korálky z minerálů pukaný křišťál zlatý
Křišťál – dokonalý nositel čistého světla, v jeho paprsku lze spatřit všechny barvy duhy. Vnáší do duše jasno a čistotu, neustále nabíjí novou energií. Prohlubuje intuici a meditaci. Odstraňuje záporné vibrace a tím chrání jeho nositele. Vyrovnává, čistí a chrání auru, odstraňuje zábrany a blokády, které brzdí volný tok energie a nabíjí novou vitalitou. Ochraňuje před vším zlým a negativním, zajišťuje klidný spánek. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

 

Korálky drúzy achátu modré matné
Achát - ochrana, síla, harmonie. Spojuje duši
s vibracemi Země, jež pomáhají udržet
rovnováhu v dnešním světě. Propůjčuje svému
nositeli vyrovnanost a chrání ho před
nežádoucími vlivy. Posiluje sebeúctu, kladný
vztah k vlastnímu tělu. Podle různých pramenů
se achátu připisuje schopnost přitahovat
dědictví a upozorňovat na skryté poklady.
Mužům zajišťuje přízeň žen. Pomáhá
odhalovat falešná přátelství. Harmonizuje
yin/yang energií, dodává odvahu. Achát je
kamenem síly. Achát je vhodným ochranným
kamenem, zejména pro děti. Na úrovni emocí
dodává i sílu, sebedůvěru a odstraňuje strach.
Doporučuje se pro posílení reprodukčních
orgánů a těhotným ženám pro dobrý vývoj
děťátka a pro duševní pohodu maminky.
 

 

Pukaný křišťál je barvený a syntetický. 
Popis minerálů naleznete také přiložený u náramku.
Pro zvolení velikosti si změřte obvod svého zápěstí. Jak správně změřit své zápěstí, naleznete ZDE
Drúzy achátu jsou pokovené, což znamená, že u alergiků mohou vyvolat alergickou reakci. Korálkové drúzy v sobě mohou mít otvory, ve kterých lze spatřit malé krystaly, a nemusí být každý korálek stejný. To jim dodává na jedinečnosti a žádný náramek tedy není stejný.
Komponenty v tomto náramku byly povrchově pokoveny tenkou vrstvou jiného kovu, slitiny kovů, či kovovou barvou. V případě sedření nebo ošoupáním této povrchové vrstvy začne prostírat jádro, které má zpravidla jinou barvu. Je tedy třeba o tyto šperky dbát zvýšenou péči a zacházet s nimi opatrněji, aby se povrchová vrstva nepoškozovala. Neměly by být vystaveny dlouhodobému působení vody, ani vyšší vzdušné vlhkosti. Máte-li zájem o komponenty z chirurgické oceli nebo budete chtít šperk bez komponentů, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.